Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KURTARMAK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen EA17
Benım sevdıgım ınsan vardı sebepsız yere benden ayrıldı bnden. neyse bende sebep arıyorum uzuluyorum allaha dua ettım ıstıhare namazı kıldım ruyamda bırı bana suna yardım et dıyor edıyorm sonra bır kadın bagırıyor bana yardım edın dıye gıdıyorum sıyah gıyınmıs ve yanında bır kedı var yaklasamıyorum kadına ama kadın sıyah kedıden kurtulmak ıstıyor bırsey dıyemıyor sonra kedı kapıdan dısarı cıkmıs bana kapıyı kapat lutfen dıyor bende yonelıyorum kapıya sonra uayndım inşallah iyidir rüyam:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada birini kurtarmak.. Rüyanızın niyetinizle bir ilgisi yok. Arama bölümünden istiare rüyaları hakkında yaptığım yorumları okumanızı tavsiye ederim. Bu rüya size bir görevinizi hatırlatıyor. Nankör birinin pençesine düşmüş birine yardım etmeniz gerekiyor. Siz bunu yapabilecek tek kişisiniz ve yardıma muhtaç olan sizi çağırıyor. Bu sizin dünyevi görevlerinizden biri olmalı. Sesi duymaya, olayı farketmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA