Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KISKANMAK

09.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilber
Öncelikle merhaba. ben yatmadan önce rüyamda hayırlısını göreyim diye dua etmiştim yanlış anlaşılmasın istiare değil. sonra rüyamda aklımda olan birini gördüm. rüyamda şöyle,bu çocukla aynı evdeydik arkadaşlarım da vardı sohbet muhabbet dönüyordu ben ona laf atmaya çekiniyordum bir müddet sonra o bana laf atıyordu ve konuşmaya başlıyorduk sonra iftar sofrası oluyodu sofrada ailem vardı ve o çocukta gelip oturuyordu bende karşısına oturdum. rüyamda bi arada gösteri gibi bir yerdeydik bu çocuğu seven ve bizim onunla olmamıza engel olan kız tesettürlü olmasına rağmen açık, mini elbiseli bir şekilde yanımıza geliyordu ve çocuğa ‘nasıl olmuşum?’ diye soruyodu çocuk nezaketen hoşsun diyodu ben kıskanıyodum. sonra ise çarşı gibi bir merkezdeydim tek başıma gösterilerin arasından geçiyodum o çocukta sonra yanıma geliyodu bende koluna giriyodum mutlu bi şekilde yürüyoduk ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendiniz de söylemişsiniz zaten rüyada aklınızda olan birini görmeniz sürekli onu düşündüğünüz için rüyanıza girmiş. Gördüğünüz rüya haberci bir rüya değil bilinçaltı rüyası. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. Sizin rüyanız da bu şekilde görülmüş bir rüyadır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA