Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ KAYBETMEK

10.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tunç&liva;
Rüyamda eşimle denize gitmişiz arkama bir bakıyorum eşim yok. ortalığı ayağa kaldırıyorum yok ardan 1 hafta geçmiş oluyo ama ben hergün o cafeye gidip surlarda eşimi bekliyorum gelir diye.bu arada deniz tertemiz insanlar yüzüyo.daha sonra benim bayan arkadaşım denize yüzmek için giriyo yüzerek açılıyo bende surlardan bakıyorum .. sonra köpek balığına benzetiyorum kocaman bir balık ama büyük torikmiş bağırıyorum gaye gaye diye balık gayenin ayağına çarpıp gidiyo.. o heyecanla surlara daha çok yaklaşınca eşimin şapkasını buluyorum o zaman onun öldüğünü kabullenip yasıı tutuyorum ..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizi ölmüş görmemişsiniz; sadece onu kaybetmişsiniz. Bu hali ile bu rüya bir uyarı rüyası. Eşinizle ilişkilerinizi gözden geçirin. Onu kaybetmek istemiyorsanız -sorunlarınız da varsa- ilişkiniz hakkında oturup konuşun. Sorunlara sırtınızı dönerseniz onu aniden sizden uzaklaşmış olarak görebilirsiniz, hem de herkesin ne güzel hayatları var dediği bir durumda. Ayaklarına büyük balık gelen arkadaşınız ise büyük bir kısmete konmak üzere. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA