Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ISIRMAK

15.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selvi
Rüyamda bir umumi bir tuvaletin lavabosunu temizlerken çok eski bir erkek arkadaşımın kapıda beklediğini gördüm.Eşi lavaboyu kullanmak için içeriye girmiş ve onu bekliyormuş.Onu farkettikten sonra öfkeyle laf çarptım.Hatta tuvaletteki pis bir örtüyü alıp üzerine savurmak istedim fakat kaçtı.Ardından tuvaletin dışına çıkıp onu yakaladım ve elini ısırıp tokat atmaya başladım.Fakat bana hiç direnmedi.Ayrıca onu tokatladıkça mutluluğum arttı.Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz hala başkalarının sorunları içinde, kendi derdinizi unutmuş bir durumdasınız. Oysa ki eski ilişkilerinizdeki aktörler çoktan kendilerine mutlu yaşamlar kurmuşlar. Eski erkek arkadaşınız bu rüyada eski ilişkileri simgeliyor. O ilişkileri düşününce bu kişileri kıskandığınız da ortaya çıkıyor, onları yerin dibine sokmak, yaptıklarını yüzlerine haykırmak istiyorsunuz. Siz hayata öfkelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA