Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ HAYATA DÖNDÜRMEK

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demirin Annesi
Rüyamda babam bir iş yapacakmış sonunda çok para varmış fakat bir bayana kalp masajı uygulamak gerekiyormuş.Kalp masajını hayattayken uygulayıp önce öldürüp sonra diriltmesi gerekiyormuş. Yasak bir şey olduğu için sağlık personelleri yapmıyormuş.Babam beceremeyeceğinden eşim yapacakmış.Bu bayanın salondaki masa üzerinde fotoğrafını görüyorum.Büyük bir fotoğraf bayan kollarını arkaya doğru atmış üst tarafı çıplak.Kıskanıyorum.Eşim yatağın üzerinde bense ayaktayım olmaz diyorum para çok olsa da...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bayan, sizin için bir rakibi temsil ediyor. Eşinizin işi mi rakibiniz? Bir düşünün, eşinizi sizden uzak tutan nedir. Eğer eşinizin işi ise yeni bir sorumluluk eşinizi bekliyor demektir. İş ağır, şartlar zorl; bir enkazın kaldırılması gerekiyor çünkü ve yeniden yapılanması lazım. Bu durum sizin babanızın daha önceden benzerini yaptığı bir iş olabilir. Ya da eşinizin yapacağı şey ailenizin işine de yarayacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA