Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ HAVUZDAN KURTARMAK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
4 kişi havuz olan biryerdeyiz havuzun suyu kaynar içinde ateş var gibi aramızdan bir erkek havuza düşüyor diğerleri kurtarılmaz artık diyor ben dinlemeyip kıyıya çıkardım birşey olmamıştı dikkatli ol cehennemi yaşarsın dedim sonra eski erkek arkadaşım gelmiş bir evdeyiz yakınlaşıyoruz ben köyde bir eve gidiyorum babamlarda var birtürlü çıkamıyorum evden buluşmaya erkek arkadaşımı onun bana bir sürü mesaj attığını görüyorum o sırada hepsi çok güzel sözlerdi ama aralarından sadece, güzel olan sensin diye yazdığı mesajı hatırlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaptıkları değil, kaderi nedeniyle yangınlara düşen birini kurtaracaksınız. Bu deneyim onun için önemli, adeta cehennemin bir kopyası. Ruhunuz cehennemi biliyor ve adamı bu nedenle uyarmış. Böyle bir kişiyi gerçek yaşamda bulabilir ve gerçekten de kurtarabilirsiniz. Ama bu rüyalar genelde geçmiş yaşamlara ilişkin anıları temsil ederler. Eski sevgilinizi olmasa bile cinselliği ve iltifatları özlemişsiniz. Eski sevgilinizi görmeniz bu yüzdendir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA