Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ HAMAMDAN ÇIKARTMAK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Canan
Merhaba..hamama girdim üst katları vardı ve en üst kata kadar çıkıyorum.yıkandığımı da hatırlar gibiyim.orada hamamı ısıtan görevliler var.önlerinde odunlar vardı. oradan genç üzgün bi kızı alıp dışarı çıktığımı gördüm.İkinci rüyamda bir yarışmaya katılıyordum.tatlı yiyecek bişeyler hazırladım bitti ama sürem yetmedi yani istediğim gibi olmadı.görevli 2 yabancı uyruklu eğitmen vardı yanımda değerlendiriyorlardı.Belirsizlikle dolu bi süreçteyim Kahin Hanım. Teşekkürler..Sevgiler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birini hamamdan çıkartmak.. Odunlar ve ve sıcaklık sıkıntıyı temsil ediyor. Birini sıkıntıdan kurtaracak olmalısınız. Bu durum kendiliğinden gelişecek bir şey, bunu planlamayacaksınız. Diğer rüyanız, hayatınızı idame ettirmede yetersiz kaldığınızı söylüyor ancak bu sizin kafanızda böyle. Siz kendinizi yetersiz buluyorsunuz. İkinci rüya haberci değil, sadece bilinçaltınızdakilerin bir yansıması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA