Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ GÖMMEK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dln
Ruyamda başta kendimi çok sefil bir yerde görüyorum yıkık dökük harabe.o kısımlarını çok hatırlayamıyorum.sonra babamın annemi gömdügünü işitiyorum.annem hayatta fakat ruyamda ölmüs ve babam bir adamla birlikte gömmüs annemi.yanlarina koşup görüyorum.MEZAR DIKDORTGEN SEKILDE YERDE HIC YUKSELTISI YOK ETRAFI BETON GIBI BIRSEYLE BELIRLENMIS.BABAM ANNEMIN MEZARI BASINDA BIRAZ DÜSÜNDÜKTEN SONRA ELINE BUYUK KESKIN BIR ALET ALIYOR VE mezari tam ortadan kesmeye basliyor. Cok etkilendim yorumunzu bekliy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Sıkıntılı bir rüya. Ruhsal alanda gezinmiş olmalısınız. Yıkık dökük ve harabe yerler, yeni ölenlerin hayal alanında rastlanan görüntüler. Babanızın annenizi gömmesi de bir ölünün karabasanında yer alıyor olabilir. Annenize ya da babanıza çok yakın insanlardan, son iki yılda vefat eden varsa muhtemelen o ruhun karabasanına çekilmişsinizdir. Dediklerimi daha iyi anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Eğer bu rüya bir ölünün kabusu değilse sizin bilinçaltınızın ürünü olabilir. Babanız, annenizi eziyorsa bu tür rüyalar görebilirsiniz. Eğer böyle de değilse, annenizle bir konuşun; babanızın baskısından bunalmış olabilir. Ayrıca babanızı, annenizle ilgili kararları tek başına vermemesi konusunda uyarın. Yanlış kararlar ve yargılar yaşayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA