Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ EZMEK

25.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DİLEK2
Eşimle arabayla giderken üst geçitte bir kadın intihar etmeye çalışıyordu.Etrafındakiler kadını tutmaya çalışırken kadın kendini aşağı bıraktı.Eşime arabayı durdurmasını kadına çarpacağını söyledim.Beni dinlemedi ve kadın arabanın önüne düştübiz de üzerinden geçtik.Eşim niye durmadım diye hayıflanarak ağladı.Ben de neden durmadın diye kendisine kızdım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Az önceki rüyanızı bu rüyayı okumadan cevaplamıştım. Bunu da okuyunca diğerinin yorumu da değişecektir tabi eğer aynı gece görülen iki rüya ise. Birisi kendi amaçları için kendini feda ediyor ve eşinizin kararları ile bu feda ediş çakışıyor. Durduk yerde hiç bir ilginiz olmadığı halde attığınız bir adım yüzünden hayatınız cehenneme dönebilir. Diğer rüyaya bakınca bunun beklentilerinizle ilgili bir durum olduğunu görüyorum. Bu sıralar yeni girişimler için uygun zamanda değilsiniz, yeni kararlar almayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA