Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ DÖVMEK

23.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Mrb kahin erkek kardeşimin rüyasını yorumlarmısınız kardeşim rüyasında kadın ve erkeklerin aynı camide namaz kıldıklarını görmüş erkek kardeşim ve eşide orda namaz kılıyormuş önden bir genç dönüp gelinimize laf atmış kardeşimde namazı bitirip adama saldırmış ama adamın elleri baglıymış adamı dövüp camiden aşagı atmış sonra polis gelmiş kardeşim polisi görünce kimligini eşinden alıp kaçak hayat yaşayacagım demiş ve onlardan ayrılmış.vedalaşıp ayrılmış hayırdır inşallah kardeşim namaz kılmıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnanç birliği fikir birliği demek değil. Kardeşiniz aynı düşünce yapısındaki insanların tacizine uğrayabilir. Aile birliğini korumak için üstünlüğünü göstermek zorunda kalacak. Ama aslında karşısındaki çok aciz biri. Belki de tacizlerinin nedeni acizliğidir. Rüya bir uyarı; karşı tarafı yeteri kadar dinlemeden bir karşılık vermesin kimseye, yoksa üzülebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA