Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ BOĞULMAKTAN KURTARMAK

03.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Korkulu rüya
Merhaba.Ben 26 yaşındayım,kardeşim 24 yaşında.Rüyamda uyuyordum.Birden annemin sesine uyandım.Annem kardeşime acı bir şekilde bağırarak sesleniyordu.Zorla kalkıp yanına gittim.Gözlerimi zor açıyordum,çok uykum vardı.Annem kardeşimi tepe taklak bir şekilde silkeliyordu.Kardeşimin boğazına bir şey takılmış,ağzından ifrazat gibi şeyler çıkıyordu ve nefes almıyordu.Ben de gözlerimi zorla açıp yardım etmeye çalıştım.Kardeşim çok zayıflamıştı.Biraz kendine gelmeye başlarken uyandım.Yorumlar mısınız?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşinizi büyük bir sıkıntı bekliyor. Onu bu durumdan anneniz kurtaracak ama yöntemini aykırı ve düşündürücü bulabilirsiniz. Oysa ki anneler ne yapılması gerektiğini hissederler ve bazen acımasızmış gibi durabilirler. Siz durumun çok sonra farkına varacaksınız anlaşılan ama anneniz şimdiden kardeşinizin sorununu hissediyor ya da biliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA