Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ BEKLEMEK

25.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melisa
2 yaşımdayken annemle babam ayrılmış o yüzden şu zamana kadar babamı hiç görmedim.Rüyamda da annem babamı almaya gitmişti,evimize gelecekti.Teyzem ve kızı balkonda yemek hazırlığı yapıyordu,ben de onlara bakıyordum.Sonra teyzemin kocası babamı arıyordu,"tabi ki geleceğim" diyordu babam.Sonra geleceği saat arasından 2-3 saat geçiyordu,ben hala bekliyordum.teyzemin kızı yanıma gelip "bence gelmiyecek bekleme" demişti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir hazırlık var; babanızın geri geleceğini sanmam ama hayatınızda onunla ilgili bazı gelişmeler olabilir. Onunla ilgili, bilgiler, haberler alabilirsiniz. Bu raya başka bir açıdan hayatınıza girecek bir erkeği de temsil ediyor olabilir. Siz, baba sevgisi yaşamadığınız için, baba gibi, kollarının arasında kendinizi güvende hissedeceğiniz birini arıyor ve bekliyor olabilirsiniz. Eğer ikinci yorum doğru ise, bu rüya bir bilinçaltı rüyasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA