Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ BEKLEMEK

12.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhabalar kahin bugün rüyamda annemi büyük bir köprünün üstünde açılışını yaparken gördüm acilis kurdelasıni kesiyordu. Önce kesecek yetkiliyi aradı gözleri bulamayınca güldü ve kalabalikta açılışı yaptı.Sonra bi cami icindeyiz kalabalık var,cami ama herkes bi işini hallediyo orda.ben biriyle görüşecekmisim.ve o kişinin bilgileri ismi cismi herseyi bir deftere yazmışım.orada baska bir erkekle masada oturuyorum.Bugün göruşecegim kisi bak burda yazıyo hersey diyorum.o da merak ediyo defteri alıyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizin açılış yapması yaşamınızda büyük bir değişikliğin startını vereceğinin işaretidir. Herkesin onu kutlayacağı bir karar verecek. Karar, başta çok önemli olarak algılanmayabilir ama ileride değeri anlaşılacaktır. Siz ise hedeflerinizle ilgili olarak bir kişinin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Ruhunuz bunun farkında, o kişinin hayatınıza girmesini bekliyor. Aslında bu durum kadersel bir şey, bekleyin bakalım hayatınızda neler değişecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA