Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ ARAMAK, BULAMAMAK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Vanpamez
Rüyamda uyanıyorum arkadaşımın motorsikleti kapımızda duruyor ona biniyorum,sonra askerden kuzenim geliyor bizim eve bni soruyor bni evde bulamıyor o arada benim telefonun şarzı bitiyor bni arıyorlar soluyorlar kuzenin geldi diye ama bi türlü eve gidemiyorum sonra bi şekilde gidiyorum ama eve vardıgımdada onu evde bulamıyorum oda telefonunu bizim evde unutuyor sonra tekrar dönüyor bizim eve sonra karşılaşıyoyoruz sarılıyoruz .. Bu kadar kuzenim askerde oldugu için biraz endişelendim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz hayatınızı bazı maceralarla yaşıyorsunuz ama kuzeniniz zorlukta. Sanki size anlatmak istedikleri var ama bunları nasıl söyleyeceğini bilemiyor. Belki sadece yüz yüze konuşursanız anlatılacak şeyler. Eğer onunla irtibata geçemezseniz önümüzdeki süreçte bundan pişmanlık duyabilirsiniz. Bu rüya onunla ilgili gelişmelerin içinde olmanızın gerekliliğini haber veriyor. İsterseniz kendisini özel bir telefondan aramaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA