Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNİ AÇIĞA ÇIKARTMAK

31.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nermin
Boşanmak üzere olduğum eşim ve babam aynı evde farklı odalarda oruçlu olarak yatıyorlar Evde bir sürü bu şekilde yatan insan var.Babamın üstü çıplak. Annem babamı doğrultup ona bir lokma ekmek yediriyo. Ben başlarında biraz durup eşimi aramaya koyuluyorum. Bir odaya giriyorum o olduğunu hissedip tamamen mavili beyazlı bir bahtaniyeyle üzeri kapalı yatıyo. kaldırıyorum bahtaniyeyi ve kaçıyorum. uyanıp bağırıyo.Sesinden o olduğunu anlıyorum.Evin önündeyiz. Kurtulmuşuz hissi var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz babanıza da anne olmuş. Sıkıntısında da miyi gününde de onu koruyup kollamış. Siz de eşinize öyle olmak istemişsiniz ama eşiniz öyle biri değil. Açık değil bir kere, kendisini size kapatmış. Hatta dünyaya bile kapatmış galiba. Onu açma ya da geri döndürme çabanız varsa boşuna, bunu yapabilmek çok zor. Babanızın ve eşinizin oruçlu olması cinsel birliktelikten uzak olmaları anlamına gelebilir mi bilmiyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA