Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE YARDIM ETMEK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semaşka
Merhabalar. Rüyamda teyzemin kızı zor durumda kalıyor ve benden borç para istiyor. Ben önce iki adet kâğıt para veriyorum. O bunu az görüyor ben de tutup üç tane bozuk para daha veriyorum. Sonra daha fazla vermeliyim diyerek para çekmeye gidiyorum. Çektiğim paraların içinde 111 liralık banknot görüyorum. Bu sayı çok ilgimi çekti. Bu rüyayı gördükten İki gün sonra yine rüyamda bi akrabamıza hizmeti karşılığı 5 lira verdiğimi gördüm. Onun da paraya ihtiyacı olduğunu öğreniyrm ve yardım etmeye çalı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyalar yakınlarınıza karşı kendinizi borçlu hissettiğinizi anlatıyor olabilirler. Üstüste görülen aynı içeriğe sahip rüyalar haberci olmazlar çünkü. Başka bir açıdan onlardan daha iyi durumda olduğunuzu biliyor ve dünyadaki bu yaşam rolünü sonuna kadar üstleniyor olabilirsiniz ki bu durumda rüyanız ruhsal boyutla alakalı olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA