Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE YARDIM ETMEK

26.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ipek melek
Rüyamda babaanemin evinin karşısında bi dut agacı var agacın altında bi ev var. ordan geçerken bi köpek sırtımdan bana sarılıyo minnet duyuyo gibi acıkmış yemek veriyomuşum ben. poşeti boşaltıyorum kuru ekmekler dökülüyo evin sahibide açmış. babaanemin evine dönüp kıymalı makarna hazrlıyorum köpeklere döküyorum sırtıma atlayan köpek yemiyo evin sahibi yemeye başlıyo diger köpeklerde yiyo. ben köpeklere göre hazırlamış oldugum için yemegi üzülüyorum ev sahibide o yemekten yedigi için..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size minnet duyan dostlarınız var. Özellikle de birine çok değerli yardımlar yapmışsınız ya da yapacaksınız. İyilik sizin içgüdüleriniz de var sanki. Çevrenizden olmayan insanlara da yardım edeceksiniz. Dut ağacının altındaki ev bir hayır kurumudur. Bu kurumda görev yapabilir, bu kurumdaki birine destek çıkabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA