Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE VURMAK

18.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kırmızı45
Sevgilim normalde uzakta. rüyamda bize geliyomus zile basıyomus bnde calısıyorum kapıyı kmse acmıyomus snra beni arıyo ben ulasmaya calısıyorum ailemama kmse teli acmıyo. svgilim mahallede kucuk yegenimi görüp kucagına alıyo. işten cıkıp eve gidiyorum kapı aralık annem babam kuzenim yerde yatıyo onları görünce svglime dsarı ck dyorum abimi odasında sigara içerken görüyorum. abim babama silah doğrultacakken sopa alıyorum silaha vuruyorum düşsün diye sonra abimin kafasına vuruyorum öldürürcesine.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Abiniz ailenizi üzecek bir şey yapmak üzere. Bu konuda harekete geçip ondan üstün konuma geçmeye çalışacaksınız. Ve sanırım olaya da engel olacaksınız. Sevgilinize bu konuları uzun uzun anlatabilirsiniz.Dayınızla ilgili rüya geleceği anlatıyor olabilir ama bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA