Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE TAŞ ATMAK

14.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen serdarcank
Rüyamda sevdiğim kız ikimizi ayıran adamın kamyonetinde bizim oturduğumuz binanın önünde duruyorlar gitmeye hazırlanıyorlar ve ben farkedince dahada hızlanıyor adam ve gitmeye başlıyorlar bende yerden bir taş alıp onlara atıyorum ama taş kamyonete değmiyor uzaklaşıyorlar ve bir kadın beliriyor cok uzun boylu çokta güzel ama fesat iki yuzlu biri onların arkadaşıymış bende onu yakalayıp diğer eve götürüyorum sonra tekrar bırakıyorum ama içimdende bu benim evimi öğrendi o adama soylermi diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu adamın kendi işi var sanırım. Ve sizin sevgilinizi elinizden almış, belki de sebep paradır, iştir ya da maddi bir konudur. Siz hırsınızdan bu insanları olmayacak şeylerle itham edip, onlara iftira atmışsınız ama söylediklerinizden etkilenmemişler. Şimdi de başka ne yapabilirim diye düşünüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA