Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE SARILMAK

28.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhabalar. Rüyamda annem abim ve ben bir kargaşadan kaçıyorduk. Abim bir kavganın içindeydi, bende annemle birlikte tek kişilik uçaklara bindim. Annemi yaşlı bir teyzenin yanına saklanması için bırakıp, abimi kurtarmaya gittim. Kurtarıp kurtarmadığımı hatırlamıyorum, ama hep beraber, arkadaşlarımız da dahil bir evdeydik. Kız arkadaşımın sevgilisine "sonunda kurtulduk" deyip sarıldım. Adamın ismi Alike idi. Gerçekte tanımıyorum Alike isminin anlamını da nette bulamadım. Şimdiden teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sorunlu bir iş var. Anneniz bir kurumun korumasına girebilir ama siz ve abiniz durumdan etkilenmemek için çaba göstereceksiniz. Alike ismi bir ipucudur mutlaka ama bunu ben çözemem. Sadece bu ipucunun gösterdiği birinden destek alacağınızı söyleyebilirim. İp ucu bazen isim soyisim kısalatması şeklinde olabilir. Örneğin "Alirıza Keskin" ismini "Alike" olarak duyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA