Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE SARILMAK

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karmasık
Rüyam çok karmaşıktı tam net hatırlamasam da bir insan vardı yanımda bir erkek kalıplı benden az biraz uzun önce yaklaştığımda utanıyordum sonrasında ise hep ona sarılmak istiyordum bir güven veriyordu bana sanki bana yakın biri tanıdığım biri gibi ama uzakta birisi gibi yüzünü hiç görmedim sadece saçları hafif kıvırcık gibiydi alıştıktan sonra hep sarıldım sanki gerçekten sarılıyormuşum gibi hissettim çok tuhaf geldi bana rüyamın bir kısmında ise üst dişlerimden birisi dilimle oynarken düşüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de birine sarılma ihtiyacı duyuyorsunuz. Birinin sıcaklığını ve güvenirliliğini hissetmelisiniz. Sevgiliniz yoksa bu ihtiyaç sevme ve sevilme ihtiyacıdır. Hormonlarımız bizi bu tür duygulara yönlendirdiğinde hayatımızda biri yoksa rüyalarda birisi ile sevgili oluruz; sevmeyi, sevilmeyi bu şekilde deneyimleriz. Dişininizin düşmesi çok konuşmamanız konusunda bir uyarı, söylerken söylerken bir şeyi ağzınızdan çıkartabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA