Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE SARILMAK

02.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Darkangel
Rüyamda ilkokuldaki ilk aşkımı gördüm. Bu ilk kez olmuyor daha önce de görmüşlüğüm var ama bir türlü anlam veremedim. Rüyamda onunla sıkıca sarılıyorduk. O kadar gerçekçiydi ki hissettim diyebilirim. Sonra birlikte bizim aleyhimize konuşanları dövdük. Ama ben bu rüyamda gördüğüm kişiyle nerdeyse 6 aydır görüşmüyorum. Dediğim gibi önceden gördüğüm bir rüyada da yine sarılıyorduk. Sanki ona aitmişim gibi huzurlu hissettim rüyamda. Uyandığımda ise gayet mutluydum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada birine sarılmak.. Onu güvenilir buluyorsunuz ve sizin hayatı paylaşacak birine ihtiyacınız var. Rüyalarınızda o sadece bir sembol. Ona benzer birinin size vereceği desteğe ihtiyacınız olduğunu haber veriyor. Tam anlamı ile sevmeye ve sevilmeye ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirim. Birden çok kez görülen benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar, aklınızda olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA