Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE OK VERMEK

29.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Rüyamda annemle ve bir kaç kişiyle çerçeve almaya gidiyoruz. Yağmur yağıyor başımdan aşağı temiz bir su akıyor fakat ıslanmıyorum. Yolda giderken bir erkek ve bir kadın için spor ayakkabı alıyorum ayakkabıları poşete koyduruyorum poşetin içinde bir yay ve bir kaç tane ok var. Tanıdığım genç bir adama veriyorum bu aldıklarımı. Sonra mağazaya giriyorumkarşımda bir sürü çerçeve varbegendiğimi aldım. Ve tekrar o genç çıktı karşıma tedirgindi.Elini tuttum sakinleşmesi için. Anlamı nedir acaba?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belki o gence belki de bir başkasına kalbinizi açmışsınız; bir söz, bir hareket bekliyorsunuz. İlk adım karşıdan gelirse her şey harika olacak, yıllar boyu sürecek bir aşk girecek hayatınıza; böyle düşünüyorsunuz. Duygusal bir ilişki için her türlü zorluğu göze almışsınız. Bu rüya sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyduğunuzu haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA