Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE ÖFKELENMEK

03.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen06
Annemlerdeyim eşime boşanmak istediğimi söylemek için eve gidiyorum.kocam gelinliğe benze beyaz bir elbise giymiş tüm altın takıları takmış ve evdeki tüm eşyaları kaldırmış beni görünce senden boşanıyorum diyor. Eşime vurmaya bağırıp çağırmaya başlıyorum ve kendisiniyatağın üstüne atıp tüm altın takıları çıkarıyorum evin içerisinde bulunan kömürlük gibi bir yerden de eşyaları çıkarıyorum. Bu arada bir ara eşimin kucağında oğlumu görüyorum boğazına sarılmış bir şekilde yakalıyorum bir şekilde elinden alıyorum oğlumu.Tedirgin bir şekilde uyandm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya gerçek yaşamdaki öfkenin boşalmasını sağlamak için görülmüş ama ben gerçek yaşamda durumunuzu bilmediğim için tam olarak bir şey söyleyemiyorum. Rüyayı iki bölümde yazmışsınız, keşke eşinizle aranızdaki son durumu da yazsaydınız. Eğer bir boşanma düşüncesi içinde değilseniz rüya etki- tepki konusunda sizi uyarıyor demektir. Yaptıklarınız kötü sonuçlara neden olabilir. Eğer zaten içinizde böyle bir his varsa bu rüya bilinçaltı rüyası demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA