Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE HOŞLANMADIĞI ŞEYLER YAPTIRMAK

23.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen brl6
Ölmüş annem babam kardeşim eşim eski eşimin ailesiyle yaşadığı eve gidiyoruz. ama eski eşim evde yok. annesi msj atıp haber veriyor ve bütün gece eve gelmiyor. ben onu bekliyorum ama çok geç saatte geliyor. o saate kadar annesine hoşlanmadığı şeyler yaptırıoruz. Yemek hazırlatıyor kalıcaz deyip yatak falan açtırıyoruz gibi.bizde o geldikten sonra toplanıp gidiyoruz. anlamı nedir acaba. eski eşimle annesi yüzünden ayrılmıştık belki onun biliç altındaki etkisi ama beni cok etkiledi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltınızda, alınmamış bir intikamın istekleri var. Hesabınız bitmemiş bu kadınlar. Eğer ölmüş biri olmasa ide bu rüya bilinçaltı rüyasıdır derdim. Ancak eğer anneniz vefat edeli 2 yıldan fazla olduysa bu rüya habercidir. Bu kadınla olan hesaplaşmanız yeni bir ivme kazanacak ve siz ondan öcünüzü almak için bir şans yakalayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA