Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE EL VERMEK

29.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gülşah arsar
Daha önceden hiç bilmediğim dükkanda bir yaşlı amca çalışıyor ve elleri yoktu orada tek elimi kesip amcaya veriyorum ama ne kan akıyor nede bir acı bilekten kestigim elimi uzatıyorum hemen git taksinlar eğer sana olmazsa hastaneye verirsin başkasına kullanırlar diyorum ama adamın sesini hiç duymadım konuşmadı gitmem lazım deyip dükkandan çıkıyorum kestigim elim yerine gelmiş o yaşlı amcada dükkandan çıkmış gidiyor elim düzelmiş diyorum bana gülümseyip gidiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne güzel bir rüya. Evrene, başkalarına destek vermek için gelmişsiniz. Ancak bu durum asla sizden bir şey kaybettirmiyor. Gördüğünüz adam ruhsal rehberlerinizden biri; size görevinizi anlatmışlar. Bunu ilke edinin kendinize, siz verdikçe evren sizi çoğaltacak, büyütecek. Görevli ruhlar özeldirler; dünyaya düşen herkesin bir görevi vardır ama sizinki özel bir görev. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA