Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE ÇİKOLATA VERMEK

23.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile tas
Sevgili kahin gerçek hayatta sevdiğim erkekle görüşmeye başladık rüyamda bir mekandayiz ben kahve almaya içeriye giriyorum mekanın dış kısmında oturuyo beni bekliyodu ben bir saat boyu kahve aldığım kişiyle konuşmuştum sonra onun yanına gittum kalklim dedi gelmedim diye mı dedim evet dedi geri oturduk ama tavrımız iyi cebinden bayram şekeri çıkartiyo yemek için siyah kapta elinden alıyorum ona çikolata veriyorum onun için almışım yiyor şekeri ben alıyorum elime hava karanlık akşammis gökyüzüne bakıyoruz beyaz parlak bir dolunay etrafında bu süru birbirine yakın yıldız yine parlak ve beyaz renkte ama hepsi hareket ediyor ayda hareket ediyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birine çikolata vermek.. Onu ihmal etmişsiniz ve ilişki sekteye uğramış ama şimdi onu mutlu ediyor, umduğundan fazlasını veriyorsunuz ona. Yakında ortak hayalleriniz olacak. Ve onlar için birlikte çaba göstereceksiniz. An be an değişen ve büyüyen bir sevginiz olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA