Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE BORCU OLMAK

17.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mina
Rüyamda tarihi bir binanın önünde kalabalık var ancak ben sakin bir kenarda bankların birinde oturuyorum. Yanıma sadece uzaktan bildiğim bir akrabamızın oğlu geliyor. Gülerek sarılmaya çalışıyor hatta ona borcum olduğunu söylüyor. Yalnız ben pek memnun değilim bu durumdan.yanından kalkıyorum ve ben değil amcam sana borçlu diyorum. Gerçekte ne o kişiyle tanışmışlığım ne de böyle bir borç söz konusu değil.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kez dünyaya gelmiyoruz. Pek çok kez, bu dünyayı ve maddi bedeni deneyimlemek için dünyaya düşüyoruz. Bu dünyada ailelerimiz, akrabalarımız, dostlarımız oluyor. Bu kişiler genelde ait olduğumuz ruh ailesinden kişiler. Her yaşamda onlarla yeniden buluşuyoruz, roller değişik oluyor ama birbirimizi sınıyor, yüceltiyoruz sürekli olarak. Yüceltmenin temelinde ise acıyı deneyimlemek var elbette. Belli ki geçmiş yaşamlardan gelen bir borç söz konusu. Şimdi yaşam size bu borcu ödetecek olmalı belki de yalnız değilsiniz, amcanız da bu borcun vebalini yaşayacak. yaşamlarımız, önceki yaşamlardan gelen karmalarımızla şekillenir. Her daim borç ödüyoruz zaten, korkacak bir şey yok; yaşamın sırrı bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA