Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNE AŞIK OLMAK

10.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen büşra
Benim sevgilim var ve ben onu çok seviyorum.Ama rüyada benim yakın bir arkadaşım bana aşık olmuş ve bende ona karşı boş değilmişim.ve gerçek hayattaki sevgilim aklıma dahi gelmiyor.yani normal hayatta sevgilime karşı nasıl aşkla doluysam rüyamda ona karşıda öyleyim.Bakışıyoruz el ele tutuşuyoruz gizli gizli buluşuyoruz. ve ananemde beni yakalamaya çalışıyor ve bana kızıyor böyle davrandığım için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu durum ruh ailesinden olan insanların bu dünyada bir araya gelmesi ile çok rastalanan bir durum. Bizler ruh ailemizin üyeleri ile birçok hayata yeniden bedenleniriz. Kimi zaman eş, kimi zaman kardeş, kimi zaman sevgili oluruz. Anılar, ruh dünyaya düşerken silinse de ruhun üzerindeki izler kalır. Gerçek yaşamda ruh ailemizden birini bulduğumuzda onunla geçirdiğimiz geçmiş yaşamları rüyalarda hatırlarız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA