Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN ÖĞÜT ALMAK

12.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kahin
Kahin merhaba ruyamda bir saglik taramasindan geciyorum. Sirayla testler oluyorum. Igne vuruluyorum. En son testte benden ufak bilyeleri yutmam isteniyor. Basim donuyor dusecek gibi oluyorum fakat ayakta duruyorum. Bilyeri yutuyorum. Sonra ordaki hekim bana insaa ettigin gemileri ne zaman kanadaya gonderiyosun diye soruyo. Kazanmak istiyosn durust ol dedi. O anda eski esim bana arkasini dayamisti. Not: kanada yada gemi ile ugrasmiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dürüstlük ruha sağlık katar. Ruhsal sorunlarınızı atlatmak ya da sıkıntılarınızı azaltmak için dürüst yaşamalısınız demek ki. Dürüst yaşamak kavramı size dalavere yapmamak gibi gelmesin. Kendinize karşı dürüst olmalısınız ya da başkalarına karşı hissettiklerinizi dürüstçe söylemelisiniz. Gemiler ve Kanada konusunda bir yorum yapamam çünkü bu sizin bilinçaltınızla ilgili bir durum. Belki de bu ülkeye ticaret yapan birisine karşı dürüst davranmadınız ya da aranızda geçen durumlardan yaşadığınız etkiler ruhunuzda izler bıraktı. Maddi zorluklarınız varsa iş çevresinde dürüst bir yaklaşımda olmalısınız. Eski eşinizin sizden maddi veya manevi beklentileri olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA