Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN KORKMAK

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BabyBoy
Rüyamda teyzemin kötü bi insana dönüştüğünü hissediyorum ve yüzüne hiç bakmıyorum.Deniz kenarında teyzem araç kullanıyo yolda teyzemle anneannem inmek istiyor onları indiriyo kapıyı bile kapatmadan gaza basıyo.çok hızlı kullanıyor arabayı çok korkuyorum.çokcukları bi pastaneye oynasınlar diye götürüyo ama hiç paramız yok.paramız olmadığını söyluyorum yüzüne bakmadan sadece güldüğünü hissediyorum.henüz yürümeyen kardeşim rüyamda yürüyo.çok korkuyorum herkesi korumam gerektiğini hissediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinden korkmak.. Korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar. İzlediğiniz bir filmdeki karakterde teyzenizden bir parça bulmuş olmalısınız. Bilinçaltı sürekli bağlantı kurar. İzlediklerinizi hayatınızla birleştirir. Ve ayrıca korku merkezini tetikleyen şeyler izlediğinizde bilinçaltınızdaki korkular hemen su yüzüne çıkar ve siz korkmaya devam edersiniz. Hep söylüyorum; korku, korkuyu doğurur. Gerçek yaşamda korkunç şeyler izler, dinler, okursanız rüyalarınız kabus olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA