Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN KAĞIT ALMAK

29.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DENİZ34
İyi günler Kahin Hanım rüyamda bir kız arkadaşımın Uğur adın da nişanlısı bana bir konuda yardım ediyor. Ama hangi konuda yardım ediyor bilmiyorum. Babam da Uğur hocaya slm. söyle borcumuz ne kadar sor diyor. Tekrar yanına gidiyorum ve babamın slm. iletiyorum ve borcumuzu soruyorum. O da slm alıyor ve söyle babana uluslar arası bir şirketin bize borcu olmaz diyor. Küçük bir kağıda CEO yazıyor ve avucumun içine sıkıştırıyor. Bunu babana ver diyor o anlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok az sayıda anlamlı rüya geliyor. Bunlardan birisi de sizinkisi. Şanslı bir durumla karşılaşacaksınız. Arkadaşınızın nişanlısının adı önemli, kendisi değil. Şahıs olarak bir sembol olduğunu düşünüyorum. Şanslı bir süreç ve arka arkaya gelen olaylar aileden birinin uluslararası bir şirkette, direk ya da gelecekte yönetici konumuna geleceği bir pozisyona yerleşmesi ile sonuçlanacak. Siz bunun bir şirket olduğunu söylemişsiniz ama "Ceo" yönetici demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA