Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN KAÇMAK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ziiley
Rüyamda kendi evimizde ablamlayım kötü biri eve girmeye çalışıyor bende çelik kapıyı kitliyorum açamicağını düşündüğüm için rahatlıyorum ama o kapıya geldiğinde hiç zorlanmadan kapıyı açtı.. Elinde silah vardı ben kaçıyorum o kovalıyor ve sürekli ateş ediyor ben saklanıyorum. Sonra nasıl oldu hatırlamıyorum silah bnm elime geçti onu öldürmezsem o beni öldürecek düşüncesiyle ateş ettim ama silah ateş etmedi silahla kafasına vurdum defalarca ama değil ölmek rüyamda ki adam bayılmadı bile.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada birinden kaçmak.. Korku filmi gibi bir rüya ve sizin bilinçaltınızın bir ürünü. Belli ki dinlediğiniz ya da izlediğiniz şeylerden etkilenmişsiniz. Bu yakınlarda olmazsa bile bu tür korkular bilinçaltınızda izler bırakırlar. Yıllar sonra bile bir nedenden bu korkular depreşir, rüyalarda su yüzüne çıkabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA