Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN KAÇMAK

16.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lowex
Merhablar rüyamda istemeden birini öldürüyorum ve öldürdüğüm kişinin kocası karımı öldürmek istediğini böylece ödeşeceğimizi söylüyor bu arada bir bebek geliyor bebek kıçının üzerinde geri geri gidiyor. sonra karımı öldürmek için peşimizden geliyor biz kaçıyoruz o bizi biloyor bu bebekte yanımızda ve öğreniyorum ki bunun karısı aslında ölmemiş tam bizi yine bulmuştu ki saklandığımız yerde o sırada uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaptığınız bir şeyden dolayı eşinizin zarar görmesinden korkuyorsunuz. Bir vicdan azabı var ama nedir ben bilemem. Bu durumu yıllar önce bile yapmış olabilirsiniz. Vicdani yükünü atmadığınız sürece rüyalarda her zaman karşınıza çıkacaktır. Bu rüya aynı zamanda yaptıklarınız nedeniyle çok istediğiniz bir sonuca da ulaşamadığınızı söylüyor. Aslında siz böyle düşünüyorsunuz. İyi şeyler sizin günahlarınız nedeniyle sizden uzaklaşıyor. Bilinciniz bazen sizi kandırıyor ve bir süre kendinizi iyi hissediyorsunuz ama sonra yeniden aynı hisler. Eğer bu güne kadar bu denli rahatsız edici bir şey yapmadıysanız bu rüya uyarıcıdır. Yakında karşınıza böyle bir yol çıkacak. Yola bir kez adım attığınızda geri dönüşünüz olmayacak ve hep rüyanızdaki gibi azap çekeceksiniz. Seçimlerinizi buna göre yapın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA