Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN HOŞLANMAK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen isimsiz xdxd
Buraya yazacağım size saçma gelebilir ama yinede yazıcam bügün rüyamda benim yeni sınıf arkdaşım hoşlanıyordum kendisinden rüyamda onun beni öptüğünü sonra elimi tuttuğunu ve benim onun omzuna yaslandığımı gördüm sonra rüyamda bunu sırf arkdaşlarına göstermek için yaptığını gördüm ona ulaşmak için sıcak yanan asfaltın üzerinden yürüyerek yanına gittim öylemi dedim orada bişeyler söyledi hatırlamıyorum arkdaşları geldi ben bayıldım en son kendi yatağımdaydım gözüm yarım açtım knşyrdu uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinizde bir korku var. Kimden hoşlansanız bu duygunun elinde oyuncak olduğunuzu hissediyorsunuz. Sizin hoşlandıklarınız sizin gibi düşünmüyor ama siz de etrafınızdaki diğerlerini göremiyorsunuz. Zoru seçiyorsunuz, zoru deniyorsunuz. Hep de hüsran oluyor. Ruhunuz negatif enerjiler yüklenmiş. İlişkiler konusunda sorunlar sizi umutsuzluğa sürüklemiş. Bayılmanız yaşadıklarınızı ve içinizdeki olumsuz duyguları unutmak istemenizden kaynaklanıyor. Neyse ki bu rüya haberci değil, sadece bir bilinçaltı rüyası. Rüyanız bana saçma gelmedi, bilinçaltı engin bir deniz, orada hiç bir şey saçma değil. Bir büyük tavsiyesi; kendi değerinizin farkına varın. Kendinize olumlama yapın. "Ben değerliyim, hayattaki en değerli şey benim, odakta ben varım, dünya benim etrafımda, benim istediğim şekilde döner" deyin. Kendinizi sevmeyi öğrenin, siz kendinizi severseniz herkes sizi sever. Ve son olarak erkekleri çok da önemsemeyin, önemsedikçe onlar sizin yansımanızda gelecekler karşınıza. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA