Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN GİTAR ÖĞRENMEK

05.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sinem Yıldırım
Benim sevdiğim bir çocuk var. Bu çocuğu rüyamda tam olarak görmedim ama yanımdaymış gibi hissediyordum. kapalı bir odada yıldız tilbe şarkı söylüyor sanki bizim şarkımız gibi dinleyip eşlik ediyorum ama çocukla çıkmıyoruz ve beni sevdiğine inanmıyorum neyse o sırada kapı açılıp bi kız geliyo elinde gitar bana bir erkeği göstererek sanki ben sevdiğim çocuktan gitar dersi görüyorum gibi o iyi öğretemez sana ,iyi değil o tavsiye etmem gibi şeyler söylüyor ben itiraz ediyorum illede o diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu genç size duygularınızı yönlendirmeyi, belki de aşkı öğretmiş. Bu sevgi içinizde hapis, kimse bilmiyor, kimse görmüyor. Arabesk bir tarafı var aşkınızın, acı çekiyorsunuz ve bundan hoşlanıyorsunuz. Size söylemişler; kendinizi dünyaya açın, başka duygular ve başka aşklar var, yaşadıklarınız ne ki? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA