Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN DİLEK DİLEMEK

19.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umutlu
Babamı gördüm ama tamer karadağlıydı anneme 3 tane yüzük almıştı anneler günü için ben de çok seviniyordum. Tam umudu kesmiş arkamı dönmüş hayata küskün gidiyordumki bir ses duydum ablamın arkasında bir adam belirmişti ota boylu kır saçlı yaşlı ama yüzü öyle buruşmamıştı arkasında da annem vardı meğer onun tanıdığıymış. hemen koştum yanına gittim ellerini öptüm yalvardım ona nolur artık önümüzü açın dilediklerimiz olsun diye ablamda öptü o da merak etmeyin olacak dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız popüler biri, belki yakışıklı belki de dikkat çekici. Onu güzel buluyor olmalısınız. Ablanız, siz ve anneniz bazı şanssızlıklar yaşamışsınız. Artık bunların bitmesini istiyorsunuz. Dilek dilediğiniz adam ruhsal rehberlerinizden biri olmalı. Size bundan sonra hayatınızın daha iyi olacağını haber vermiş, bu bilgiye güvenebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA