Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİNDEN BİLGİ ALMAK

10.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Altana35
İyi günler ben borç yüzünden taahüt verdim be bu borçlarımı ödeyemezsem hapise girmek durumunda kalıcam fakat satılıkta gayrimenkulüm var satabilirsem borcumu ödeyeceğim ve hapis kararı kalkacak.. 37 yaşında erkeğim gece rüyamda 20-23 yaşlarında bir delikanlı yanıma heliyor ben tanımıyorum ama o beni çok iyi tanıyor benimle ilgili kimsenin bilmediği şeyleri özellerimi sırlarımı biliyor bu çocuk genç ama alim gibiama ermiş gibi bişey bunun üzerine ona soruyorum peki hapse girecekmiyim evet diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genç erkek sizin ruhsal rehberlerinizden biri olmalı. Bazen kaderin önüne geçmek imkansızdır. Belki de bu durum kaderinizde vardır ve önüne geçemezsiniz. Gaipten alınan bilgiler genelde doğru çıkar. Ancak siz şu anda çok stres içindesinizdir ve bu durumda rüyanız büyük ihtimalle korkularınızdan kaynaklanan bir bilinçaltı rüyasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA