Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİLERİ İLE ÇATIŞMA YAŞAMAK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esra alyaprak
Annem rüyada bi mafya babasını hapse artırmış oda çıkmış bizden intikam almaya geliyor adamlarıyla ellerinde silahları var bide avukati var bizi tehdit ediyor uzaklaşıyoruz avukati yanımıza gelip bana adamın silahının kurşun larını veriyor çeşit çeşit bir sürü kurşun alip cebime koyuyorum sonra adam bunu görüp ateş etmeye başladı catirma çıktı adam annemi vurdu bende adamı vurdum seneler sonra öldü rüyamda ablam yeğenim Annem bi camdan bakıyoruz şehir harabe gibi sonra bisikletli bi çocuk gordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Avukatla, davalarla ilgili gelişmeler, hayatınızda bir anlaşmazlık ve buna bağlı sıkıntılı haberleşmeler söz konusu olacak. Anneniz gelişmelerden olumsuz etkilenebilir. Belki bu olaylar uzun zaman önce yaşandı. Eğer böyle ise yakında hak yerini bulacak. Siz güvende olacaksınız ama insanlara güveniniz kalmamış olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA