Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE YAKINLAŞMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Uli
1 erkek görüyorum evde ama tanıdık.rüyadan uyanınca hatırlamıyorum.kimdirse onun bana aşık olduğunu biliyorum ve ona söylüyorumki neden benimle eşim arasına kavka salıyorsun sürekli?Yoxsa bana aşıkmisin?Telaş yapıyorki nerden çıktı nerden anladın?Söylüyorumki demek ki doğru söylüyorum. Susuyor.Ve ayağa kalkıyor bana taraf geliyor gözlerime bakıp diyorki yüreğime koy elini. Elimi yüreğine koyuyorum hizlica atan kalbini görüyorum gözlerine bakıp hiss ediyorum söylüyorum.bana sevgiyle bakıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O erkeği beğenmişsiniz ya da ruhunuz kendini onun ruhuna yakın hissetmiş. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Sizin biraz sevgiye, ilgiye ve heyecana ihtiyacınız var sanırım. Evliliklerde bazen bu yazdıklarım eksik oluyor. Ya da bir süre evliliğin modu düşüyor. O zaman ruh yeni sevgiler arıyor ve bilinçaltı da buna uygun rüyalar üretiyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA