Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE YAKINLAŞMAK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Merhaba,beyaz son model bi araba kullanıyorum.tel.de biriyle konuşuyorum.yer tarif ediyorum ona oraya gel diyorm tmm diyor.park ediyorm.deniz kenarı,çok güzel bi yer.snra güzel geniş bi eve gittm.snra konuştğm kişi geldi.esmer çok hoş biri.sevgiliydik yada evliydik ama sanki aramıza girmeye çalışanlar vardı.ev kalabalıktı zaten ve kaçtığımız birileri vardı.sonunda bizi buldular ve aramız açıldı.en son resim çizdiğimi hatırlıyorum.son resim yılan resmiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Para ile ilgili bir karar vereceksiniz ve bu kararınızı uygularken de hayatınıza biri girebilir. Fırtınalı bir beraberlik olacak gibi görünüyor. Aslında dikkat etmeniz gereken şey şudur. Siz bu kişi ile ilgilenirken para ile ilgili fırsatı kaçırabilirsiniz ve artık sadece hayallerinizi süsleyebilir bu para, dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA