Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE YAKINLAŞMAK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhaba. Rüyamda işe giderken, gerçekte uzaktan tanıdığım bir erkeği görüyorum. O da benim iş yerimin karşısında çalışmaya başlamış, karavanı filan var. Tesadüfen karşılaşıyoruz, göbeğini mıncıklıyorum "kilon gayet iyi" diyorum. Bir şişe su veriyorum ona, o da bana "sıkılınca Türk kahvesi yaparım sana" dedi. Sonra birbirimize sarıldık ve öpüştük. Onunla ve onun ailesiyle beraber sofralarına oturup yemek yedim. Anlamı var mıdır? Teşekkürler şimdiden...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz insan sadece bir sembol. Bir yönü ile ona benzeyen bir erkekle yakınlaşacaksınız. Bu erkeğin ailesi geniş, bazı ihtiyaçlarını siz gönüllü olarak karşılayacaksınız o da size keyif veren şeyler yapmak isteyecek. Gelişmeler sizi birbirinize yaklaştıracak olmalı. Bu aileden ileride çok büyük faydalar sağlayabilirsiniz kendinize. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA