Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE SEVGİLİ OLMAK

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatih kızılay
Rüyamda sitede arkadaşlarımla oturuyordukEsra diye bir kız geldi.(Gerçek hayattada bizim sitede oturuyor.)Onu sinir edecek şeyler söyledim ve beni kovalamaya başladı.Ama gülerek kovalamaya başladı.Sonrasında onunla yakın arkadaş olduk.Sürekli yaptığım espirilere gülüyordubenimle konuşuyordu.Elini omzuma falan atıyordu sevgili gibi olmuştuk.Eskiden esra yusufu seviyordu ama şimdi seviyormu bilmiyoruzEsraya yusufla yan yana uyuyun dedim kabul ettiler ama esranın biraz morali bozulmuştu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltınızda birilerine karşı ilgi duyuyorsunuz ama bunu dile getiremiyorsunuz ve hatta sadece arkadaşmış gibi davranarak elinizdeki fırsatları da kaçırıyorsunuz. O denli ileri gidiyorsunuz ki ilgi duyduğunuz kızlarla başkalarının arasını yapamaya kadar vardırıyorsunuz işi. Bu rüya sizin davranışlarınızın bir yansıması. Esra bir sembol. Kendi davranış biçiminize karşıdan bakın, neler kaçırdığınızı anlayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA