Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE OTOBÜSE BİNMEK

10.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba gerçek hayatta sevdiğim erkekle kusmustuk yeni baristik rüyamda ben bir dugundeyim açık pembe gibi bir elbise var makyaj yapıyorum düğün de bir yokuş un tepesijndeymis sevdiğim erkek beni almaya gelcekmis geliyo arabayı orda bırakiyo birlikte tekrar aynı yere gidip otobüse binip yokuşun tepesine geliyoruz boyu olduğundan daha uzun sariliyorum turuncu bisey giyms oda bana sariliyo çok özledim seni diyo sonra mekan degisiyo börek verip çenesini sıkıp seviyorum onu yarım böreği aliyo ama
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mutlusunuz, kalbinizde güzel duygular var, onun peşinden gitmeye, kararlarına uymaya hazırsınız. Ve uyacaksınız da. Sevdiğiniz erkeğin yöneticilikle ya da eğitimi ile ilgili bir gelişmesi söz konusu olacak. Onun yanında olacaksınız ve belki de aynı ekibin, işin ya da grubun içinde yer alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA