Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE KONUŞMAK

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Laleeee
Yatağımda yatarken baş ucumda pek muhabbetim olmayan bir kız arkadaşımı görüyorum onunla sohbet ediyorum yüzü pek net değil fakat kim olduğunu biliyorum o benle konuşmuyor fakat hep ben konuşuyorum havaların soğuk olduğundan neden böyle giyindiğini filan soruyorum o an annem odama uyku sırasında sohbet ettiğim için gelmiş gözlerim kapalı olduğu halde annemi gördüm annem odaya girince arkadaşım kayboldu anneme rüya gördüğümü söylüyorum Sabahleyin annem konuştuğumu duyup odaya girdiğini söyledi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız astral bir yolculuk yapıp yanınıza gelmiş anlaşılan. Hava soğuk ama anladığım kadarı ile o ince giyinmiş çünkü muhtemelen yatak kıyafetleri ile görünmüştür size. Siz onu hissedip bedenizden ayrılmış olmalısınız. O kısa an içinde bedende iken konuşmuşsunuzdur. Annenizi görmeniz de fiziksel değil ruhsal gözlerinizle olmuştur. Astral seyahat ilk kez yaşayanları şaşırtır. Bir kez daha benzer şeyleri yapabilirsiniz. Bu kez bilinçli davranmaya çalışın. İstediğiniz yere gitme ve görme şansınız var çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA