Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE KONUŞMAK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hayri rüya
Daha önce hiç görmediğim evde yasiyorum.odalar üçgen.2yatak odası var. Yatak yorgan dağınık am balkon gibi bölümde sırtı bana dönük mavi tshirtli 6 7 yaslarinda bir çocuk oturuyor. Şoka giriyorum. Kapıyı açıp sen burada ne geziyorsun deyip kucağıma alıp sariliyorum. Çok korkuyorum diyor neden diyorum çünkü şu adam ikimizi de öldürecek diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Burada yeni ölenlerin ruhları bulunur. Ölen, küçük bir çocuğun hayallerinin ve korkularının içinde yer almışsınız. Yeni ölenler kendilerini yaşıyormuş zanneder. Ve genellikle ölümleri ile ilgili garip hayallerin içinde bulunurlar. Bu çocuk gerçekten de öldürülmüş biri olabilir. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları okumanızı tavsiye ederim. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA