Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE KONUŞMAK

22.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emriye kapusuz
Öncelikle kendi evimde değildim ve daha bir sürü tanımadığım insan bize taşınmıştı ve eski sevgilimde bize taşınıyordu bahçede atlarımız vardı yani çiftlik gibi bir yerdi yeni evimiz neyse o annesin terk etmiş bize taşınmış ama kısa süreliğine neyse ben uykuyla uyanıklık arasındaydım sanırım çünkü onla konuşuyordum yani onu göremiyorum ama sesi vardı konuştuk neden taşındığını nasıl kavga ettiğini falan gördüm yani çok garipti...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Çeşitli olasılıklar var. Astral seyahat yapıp onunla diğer boyutta konuşmuş olabilirsiniz. O sizin odanıza gelip sizinle konuşmuş olabilir ya da siz onun evine gitmiş olabilirsiniz. Bunlar olasılıklar. Rüyanızın başında gördükleriniz gerçekten rüya ama sonrasında ses ve karşılıklı konuşmalar büyük olasılıkla dediğim şeylerden biri. Belki o size çok ihtiyaç duyduğu bir dönemdedir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA