Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE KAVGA ETMEK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cnss
Nisanlaniyorum mavi nişanlık var üzerimde düğün salonundayim tuvalete gidip üstümü duzeltecegim kapı bir türlü kapanmadi sonra kızın biri kapıyı açtı ben sinirlendim niye açıyorsun içerde biri var diye sonra kıza tokat attım baya kavga ettik sonra bir türlü düğün salonun a giremedim nisan bitecek ben son dakika girdim oturdum koltuğa herkes gidiyordu damat oyun oynadı son kez oda oturdu sonra Esra Erol var yukarda bir sürü kız almış yukarda renkli renkli kızlar duruyordu benide çağırdı çıkmadim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri ile kavga etmek.. İçiniz öfke dolu, hayatın şanssızlıklarına ve bir de bu şanssızlıkların üzerine gelen düşüncesiz insanlara kızgınsınız. Kızgınlığınız ve öfkeniz nedeniyle hayatın tadını çıkartamıyor, geleceğe dönük, önünüze çıkan kısmetlere yeterince eğilemiyor ve sevinemiyorsunuz. Aslında siz hayatın tadını çıkartmayı unutmuşsunuz bence. Kendinizi bir toparlayın; önce elinizdeki şansların farkına varmayı öğrenin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA