Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE EVLENDİRİLMEK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
İs yerinde tanıdığım biri var adi volkan bey, ruyamda ise onu görüyorum sözde volkan bey yengemin erkek kardeşi , eşinden boşanmış. Beni volkan beyle evlendirmek istiyorlar herkes benimle konusuyor aslinda içten ice istiyorum ama bosanmis DİE geri adim arıyorum, volkan bey de istiyor sadece ağzımdan evet çıkmasını bekliyor yüzüme bakıyor benimle konuşmak istiyor annem ve ben dışında herkes istiyor tam o sırada ölen dedem arada yürüyor konuşmuyor ama yürüyor ya bizi koruyor yada oda istiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyada Volkan bey sadece bir sembol olabilir. Bu isimde ve gördüğünüz özelliklerde biri ile evlendirilecek olabilirsiniz. Bazı çekinceleriniz olacak ama dedenizi görmeniz bu işin evlilikle sonuçlanabileceğini haber veriyor. Bu erkeğe gizli bir ilgi duyuyorsanız gördükleriniz bilinçaltı rüyası da olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA