Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE ELELE OLMAK

13.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ömrüm
Merhaba Rüyamda Patronumun şuan ayrılma eşiğinde olan eşini ve patronumu gördüm gördüğüm rüya, ben ve ayşe hanım arkası çim olan bir kaldırımda oturuyoruz elinde şeffaf mavi dosyalar içinde evrakları var kendisiyle ayrılığı hakkında konuşurken, Arkamı döndüğümde patronumun siyah takım elbiseyle beyaz gömlek üzerine siyah bir kravat takmış ve bana biliyordum görüştüğünüzü imalı bir gülümsemeyle sonra biranda yağmur yağmaya başladı ve ayşe hanımla birlikte el ele çocuklar gibi seksek yaparak yürüdük arkamızdanda patronum geliyordu ama biz onunla hiç ilgilenmedik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şimdi o bayana hak vermeseniz de bir süre sonra onun haklı olduğunu anlayacaksınız. Siz ruhsal boyutta ondan pek çok şey öğrenmek üzere anlaşma yapmış bile olabilirsiniz. Elele olmanız ya gerçek hayatta ya da ruhsal alemde bir arada hareket edeceğinizin işaretidir. Eğer ruhsal alemde bir anlaşmanın ortağı iseniz patronunuza bir hayat dersi vermek için bir anlaşma yapmış olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA